Nieuws

Algemene ledenvergadering 2021

Ben je lid van de Oranjevereniging “Wilhelmina-Juliana”? Dan ben je van harte uitgenodigd voor de algemene ledenvergadering op donderdag 18 november 2021 om 20:00 uur in het Hervormd Jeugdcentrum aan de Vijverhof 10 in Hendrik-Ido-Ambacht.

Tijdens de algemene ledenvergadering zal het bestuur terugblikken op het afgelopen verenigingsjaar, waarin we, ondanks de beperkende maatregelen rondom corona, toch een aantal leuke dingen hebben kunnen organiseren voor inwoners van Hendrik-Ido-Ambacht! Daarnaast kijken we samen met de leden naar de toekomst: ‘Wat brengt Koningsdag 2022’?

Als u wilt komen stuur dan bij voorkeur een e-mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Vermeld uw naam en het aantal personen waarmee u aanwezig zult zijn. Dan kunnen we op u rekenen.

De stukken voor de vergadering:

Graag tot ziens,
Het bestuur