Nieuws

Koningsdag in Maastricht

Koningsdag in Maastricht

Koningsdag wordt volgend jaar in Maastricht gehouden, meldt de Rijksvoorlichtingsdienst. Op 27 april 2022 gaan de koning en de koninklijke familie naar de Limburgse hoofdstad om de feestelijkheden bij te wonen.

Maastricht stond eigenlijk in 2020 al op het programma maar vanwege de coronamaatregelen kon dat toen niet doorgaan. Dit jaar werd de verjaardag van de koning in Eindhoven gevierd.

Dat was vooral een virtueel programma, eveneens vanwege de coronamaatregelen. Zo was er een "selfiestraat" waar het gezin via een scherm met zes bijzondere Eindhovenaren sprak, speelde de koning met koningin Máxima en hun dochters een regioquiz en waren er optredens voor een green screen met ogenschijnlijk een volle zaal.

Over de invulling van de viering in Maastricht heeft de RVD nog niets gemeld.