Nieuws

Winnaars spijkerbroekhangen Zomerparkdag 2022

Tijdens de Zomerparkdag kon je er als bezoeker er niet omheen: de kraam van de Oranjevereniging Wilhelmina-Juliana. Van ver was al de oranje startboog te zien. In de kraam kon je je laten informeren over de activiteiten van de Oranjevereniging op Koningsdag. Uiteraard was er de mogelijkheid om lid te worden.Voor minimaal € 10,00 per jaar per gezin ben je al lid van de Oranjevereniging. Daarmee mag je gratis deelnemen aan de kleedjesmarkt of kofferbakverkoop, krijgt het hele gezin gratis toegang bij de Taptoe en je krijgt ook een goed gevuld Oranje versierdoos als welkomstgeschenk.


Om de sfeer van Koningsdag ook tijdens de Zomerparkdag te proeven had de Oranjevereniging het traditionele spijkerbroekhangen georganiseerd. Spijkerbroekhangen is het ideale spel om elkaars uithoudingsvermogen, kracht en doorzettingsvermogen te testen. Wie blijft er het langst aan de broek hangen met de voetjes van de vloer?

Vele Ambachters hebben mee gedaan aan de competitie en de winnaars zijn bekend:

·       1e plaats Tamara met een tijd van 3:27
·       2e plaats Rebecca met een tijd van 3:15
·       3e plaats Robbert met een tijd van 3:03

Winnaars van harte gefeliciteerd met jullie prijzen.

Alle winnaars hebben inmiddels hun prijs uit handen van de voorzitter Eyup Karso ontvangen.

Op naar Koningsdag 2023!